Houx Pinheiros Villa

Når du opholder dig på Houx Pinheiros Villa er du kun 25 minutters gågang fra Museum for Billede og Lyd og tæt på Largo da Batata. Houx Pinheiros Villa tilbyder en privat pool i Pinheiros kvarter i São Paulo.

Hvert værelse indeholder privat bad.

Det tilbyder et fuldt udstyret køkken til at tilberede dine egne måltider.

Dette sted har en bekvem beliggenhed i São Paulo, 15 minutters kørsel fra Congonhas lufthavn. Kun 10 minutters kørsel fra villaen fører til Parque do Ibirapuera. Denne indkvartering er 5-minutters gåtur fra bar Goose Island Brewhouse. Instituto Butantan ligger ved siden af villaen. Den nærmeste metrostation er Pinheiros, ca. 10 minutters gang fra stedet.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Houx Pinheiros Villa São Paulo
Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256
pris kun for mobil

Loft Sofisticado Com Vista Incrivel - Dna256

7.2
Godt 5 anmeldelser
233 m fra overnatningsstedet
Loft Em Pinheiros Com Lazer Completo - Dna26
pris kun for mobil

Loft Em Pinheiros Com Lazer Completo - Dna26

10
Enestående 1 anmeldelse
233 m fra overnatningsstedet
Loft Sofisticado Com Vista Panoramica - Dna 248
pris kun for mobil

Loft Sofisticado Com Vista Panoramica - Dna 248

233 m fra overnatningsstedet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Vaskeri

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    Fritid

    • Udendørs pool
    • Have
    • Grillfaciliteter

    På værelser

    • Klimaanlæg

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
    Udtjekning: fra 05:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Houx Pinheiros Villa?
      Gæster i Houx Pinheiros Villa skal tjekke ind senest 22:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af Houx Pinheiros Villa?
      Restauranter i nærheden af Houx Pinheiros Villa omfatter Casa Do Folhado og Casa 530.
    • Er der en pool på Houx Pinheiros Villa?
      Ja, gæsterne på Houx Pinheiros Villa kan nyde en swimmingpool stedet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Houx Pinheiros Villa São Paulo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk